behnama
14 دی 1401 - 12:36

برخی کارگران مس سونگون یکساله یک ریال دریافت نکردند!

امام جمعه ورزقان گفت: نزدیک یک سال است که برخی از کارگران زحمت کش مجتمع مس سونگون دچار مشکلاتی شدند، خدا را خوش نمی آید، در این مدت این کارگران، ریالی حق و حقوق دریافت نکرده‌اند، کدام یک از مسئولان می توانند این مدت زمان را بدون حقوق، زندگی خود را سپری کنند؟!

به گزارش خبرگزاری فارس از ورزقان،  مهدی پورمحمد به مشکل برخی از کارگران مجتمع مس سونگون ورزقان  پرداخت و اظهار کرد: نزدیک یک سال است که برخی از کارگران زحمت کش مجتمع مس سونگون دچار مشکلاتی شدند، خدا را خوش نمی آید، در این مدت این کارگران، ریالی حق و حقوق دریافت نکرده‌اند، کدام یک از مسئولان می توانند این مدت زمان را بدون حقوق، زندگی خود را سپری کنند؟! 

وی با بیان اینکه بنده به عنوان امام جمعه در قبال برگشت به کار این قشر (کارگران) تضمین می دهم، افزود: این کارگران باید مورد لطف و بخشش قرار بگیرند و بنده به عنوان امام جمعه تضمین می‌کنم و حتی بصورت کتبی نیز اعلام می دارم که اگر در آینده مشکل و خطایی از سوی این کارگران رخ دهد به عنوان امام جمعه پاسخگو خواهم بود.

پورمحمد با بیان اینکه از مطالبه گری و احقاق حقوق مردم  منطقه کوتاه نیامده و نخواهم آمد، تاکید کرد:  جهت استحضار مردم قهرمان ورزقان اعلام می دارم که اکثر مسائل شهرستان قبل از خطبه های نماز جمعه مورد پیگیری قرار می گیرد و اگر به نتیجه نرسد، در آخرین مرحله در خطبه های نماز جمعه به آن پرداخت می شود. 

امام جمعه ورزقان همچنین در خصوص احداث فاضلاب شهری در این شهر، خواستار استفاده از آخرین تکنولوژی پیشرفته و استاندارد شد و از فرماندار شهرستان ورزقان خواست این موضوع  را به جد پیگیری کند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 954482